Obserwatorzy bloga

wtorek, 12 czerwca 2012

Inspired make-up - MAROKO (konkurs)

Witajcie;) Postanowiłam wziąć udział w konkursie u MATLEENA, a tematem konkursu jest "Maroko". Na konkurs wykonać można makijaż bądź stylizację paznokci/stylizację ubioru. Ja wybrałam oczywiście makijaż;) 
Maroko kojarzy mi się z kolorem piaskowym, brązowym, niebieskim, jak również z tatuażami z henny, które sobie nawzajem wykonują kobiety na placach miejskich. Więc te skojarzenia postanowiłam wykorzystać do wykonania mojego makijażu. A oto efekty:

Dla ciekawości powiem, że "to coś" na policzku co przedstawia tatuaż z henny wykonane jest kamuflażem z Beauties Factory.

*Jeśli się Wam podoba klikajcie 
"LUBIĘ TO" 
(pod postem) 
 
 *My make-up BLOG na facebook'u!
zachęcam do klikania "LUBIĘ TO"
My make-up BLOG on facebook 

  
*Macie pytania kierowane w moją stronę? 
Zachęcam do ich zadawania tutaj:

Buziaki;*

8 komentarzy:

  1. dolna powieka mi się tylko nie podoba, i może wolałabym inny kolor linera na górnej, ale poza tym jest prześwietnie! i zawijasek na policzku wydaje się być świetny, szkoda, że nie ma zbliżenia :(

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Powiem Ci szczerze, że ja również z dolnej powieki nie jestem zadowolona:) A zbliżenia no niestety nie zrobiłam bo nie przyszło mi to do głowy:(

      Usuń

Komentarze są dla mnie bardzo ważne. Więc wyraź w nich swoją opinię. Przyjmę każdą krytykę oraz pochwałę. Lecz komentarze napisane NIE kulturalnie i obrażająco - odrzucam. Wszystkie komentarze przeze mnie są moderowane.

JEŚLI ZADAŁEŚ/AŚ MI PYTANIE - ODPOWIEDZI OCZEKUJ NA MOIM BLOGU POD POSTEM W KTÓRYM JE ZADAŁEŚ!

Obserwuj bloga poprzez e-mail (wpisz swój adres e-mail)

Popularne posty

Archiwum

UWAGA!!!

Tekst oraz wszystkie zdjęcia znajdujące się na tym blogu są mojego autorstwa (wyjątek stanowi podanie innego, konkretnego źródła), więc zabrania się ich kopiowania bez mojej zgody.