Obserwatorzy bloga

czwartek, 31 maja 2012

Poczuj miętę

Hej;) Na początku muszę się Wam poskarżyć, że ostatnio mam lenia i nic mi się nie chce. A ja bardzo nie lubię się tak czuć, lubię mieć dużo energii!! Wy też tak macie? A tak poza tym to dziś będzie makijaż o odcieniu mięty z dodatkiem koralowego cienia, który nie rzuca się w oczy ponieważ jest mocno roztarty w załamaniu powieki. Wszystkie użyte cienie są z paletki Queen Style 96 tylko cielisty cień nałożony pod łukiem brwiowym jest z essence (22 blockbuster). Czarną kreskę wykonałam wodoodpornym eyelinerem w żelu z essence (01 Midnight in Paris) i poprowadziłam ją tylko do połowy powieki i koniec kreski roztarłam czarnym cieniem ze srebrnym brokatem. Usta pomalowane są ostatnimi czasy moją ulubioną matową pomadką z manhattan'u w kolorze 53M.

*Jeśli się Wam podoba klikajcie 
"LUBIĘ TO" 
(pod postem) 
 
 *My make-up BLOG na facebook'u!
zachęcam do klikania "LUBIĘ TO"
My make-up BLOG on facebook 

  
*Macie pytania kierowane w moją stronę? 
Zachęcam do ich zadawania tutaj:

Buziaki;*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze są dla mnie bardzo ważne. Więc wyraź w nich swoją opinię. Przyjmę każdą krytykę oraz pochwałę. Lecz komentarze napisane NIE kulturalnie i obrażająco - odrzucam. Wszystkie komentarze przeze mnie są moderowane.

JEŚLI ZADAŁEŚ/AŚ MI PYTANIE - ODPOWIEDZI OCZEKUJ NA MOIM BLOGU POD POSTEM W KTÓRYM JE ZADAŁEŚ!

Obserwuj bloga poprzez e-mail (wpisz swój adres e-mail)

Popularne posty

Archiwum

UWAGA!!!

Tekst oraz wszystkie zdjęcia znajdujące się na tym blogu są mojego autorstwa (wyjątek stanowi podanie innego, konkretnego źródła), więc zabrania się ich kopiowania bez mojej zgody.