Obserwatorzy bloga

czwartek, 17 maja 2012

ORIFLAME - Promocja Rybnik Plaza


Hej;) Wiele razy na moim blogu wspominałam o firmie ORIFLAME i o tym, że jestem jej konsultantką. Więc ten post będzie postem informacyjnym dotyczącym ORIFLAME, a jest on kierowany szczególnie do dziewczyn/kobiet oraz chłopców/mężczyzn z Rybnika i okolic;) A mianowicie jutro (18.05.2012) oraz w sobotę (19.05.2012) w godzinach od 16.00-22.00 w centrum handlowym RYBNIK PLAZA (piętro gdzie znajduje się Cinema City) odbędzie się promocja ORIFLAME, na której będziemy zapisywać chętnych do klubu ORIFLAME a także rozdawać zaproszenia wybranym osobom na degustację kosmetyczną, którą zorganizowałam razem z Iwoną (moją dyrektorką grupy), myślę, że będzie to świetna zabawa. Rok temu także byłam na takiej promocji i bardzo mi się podobała taka praca;) Na stoisku będę ja z jeszcze jedną konsultantką więc jeśli czytają to osoby z okolic Rybnika i z samego Rybnika, które chcą zapoznać się bliżej z ta firmą zapraszam na nasze stoisko jutro i w sobotę od godziny 16.00 do godziny 22.00 w CH RYBNIK PLAZA (piętro gdzie znajduje się Cinema City). 
A ja właśnie jestem w tracie wypisywania zaproszeń i pakowania materiałów promocyjnych;)

 
*Jeśli się Wam podoba klikajcie 
"LUBIĘ TO" 
(pod postem) 
 
 *My make-up BLOG na facebook'u!
zachęcam do klikania "LUBIĘ TO"
My make-up BLOG on facebook 


 *Macie pytania kierowane w moją stronę? 
Zachęcam do ich zadawania tutaj:

Buziaki;*

2 komentarze:

  1. "a także rozdawać zaproszenia wybranym osobą" osobOM powinno być. udanej promocji ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję bardzo, sama nie wiem jak napisałam tą maturę z polskiego:P ;)

      Usuń

Komentarze są dla mnie bardzo ważne. Więc wyraź w nich swoją opinię. Przyjmę każdą krytykę oraz pochwałę. Lecz komentarze napisane NIE kulturalnie i obrażająco - odrzucam. Wszystkie komentarze przeze mnie są moderowane.

JEŚLI ZADAŁEŚ/AŚ MI PYTANIE - ODPOWIEDZI OCZEKUJ NA MOIM BLOGU POD POSTEM W KTÓRYM JE ZADAŁEŚ!

Obserwuj bloga poprzez e-mail (wpisz swój adres e-mail)

Popularne posty

Archiwum

UWAGA!!!

Tekst oraz wszystkie zdjęcia znajdujące się na tym blogu są mojego autorstwa (wyjątek stanowi podanie innego, konkretnego źródła), więc zabrania się ich kopiowania bez mojej zgody.