Obserwatorzy bloga

poniedziałek, 28 maja 2012

Bordo

Hej;) Dziś makijaż bordowo-brązowy, choć da się zauważyć, że bordo gra główną rolę w tym makijażu. Właśnie te bordo oraz jasny cień który znajduje się w wewnętrznym kąciku oka pochodzą z paletki 96 cieni firmy Queen Style, oprócz tego użyłam dwa cienie z INGLOTA, a są to: delikatny brąz w załamaniu powieki ( nr 25 Perła) i delikatny róż nałożony pomiędzy wewnętrznym kącikiem a środkiem ruchomej powieki (nr 125), użyłam jeszcze cienia z firmy essence (pod łuk brwiowy i do roztarcia granicy pozostałych cieni), i jest to numer 22 blockbuster. Na twarzy mam podkład z serii  Studio Artist Foundation firmy Oriflame Beauty kóry zawiera SPF 15 oraz kompleks Illuma Flair, a ten z kolei imituje naturalną teksturę skóry i rozprasza promienie świetlne, nadając twarzy gładki, perfekcyjny wygląd bez względu na oświetlenie. Natomiast na podkład nałożyłam transparentny puder Eveline cosmetics o numerze 20. Twarz wykonturowałam różem z paletki Beauties Factory (BF-626) i użyłam rozświetlacza z paletki e.l.f.'a - shimmer palette. Na moich ustach znajduje się matowa pomadka firmy manhattan o numerze 95G. A o to makijaż:


  
*Jeśli się Wam podoba klikajcie 
"LUBIĘ TO" 
(pod postem) 
 
 *My make-up BLOG na facebook'u!
zachęcam do klikania "LUBIĘ TO"
My make-up BLOG on facebook 


  
*Macie pytania kierowane w moją stronę? 
Zachęcam do ich zadawania tutaj:

Buziaki;*

1 komentarz:

Komentarze są dla mnie bardzo ważne. Więc wyraź w nich swoją opinię. Przyjmę każdą krytykę oraz pochwałę. Lecz komentarze napisane NIE kulturalnie i obrażająco - odrzucam. Wszystkie komentarze przeze mnie są moderowane.

JEŚLI ZADAŁEŚ/AŚ MI PYTANIE - ODPOWIEDZI OCZEKUJ NA MOIM BLOGU POD POSTEM W KTÓRYM JE ZADAŁEŚ!

Obserwuj bloga poprzez e-mail (wpisz swój adres e-mail)

Popularne posty

Archiwum

UWAGA!!!

Tekst oraz wszystkie zdjęcia znajdujące się na tym blogu są mojego autorstwa (wyjątek stanowi podanie innego, konkretnego źródła), więc zabrania się ich kopiowania bez mojej zgody.